Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Gizlilik ve Güvenlik

Mercan Kurumsal Hizmetler kredi kartınızla yaptığınız alışverişlerinizi en güvenli şekilde tamamlamanız için en son teknolojileri kullanmaktadır.

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde güvenlik kaygılarınızı tümüyle unutun!

Üyelik veya sipariş aşamasında paylaştığınız kişisel bilgiler sitemizde tümüyle koruma altındadır. 

Mercan Kurumsal Hizmetler ile paylaşacağınız hiçbir özel bilginin üçüncü şahıs veya kurumlarla paylaşılmayacağını garanti ediyoruz!

Sitemizde kredi kartı bilgileriniz yalnızca siparişlerinizin ödemesi sırasında kullanılır ve veri tabanında kesinlikle kayıt altına alınmaz. 

Sitemizde kişisel bilgilerinizle yapacağınız işlemler, “Hyper Text Transfer Protocol Secure” üzerinden gerçekleşmektedir. Bu sırada tarayıcınızdaki adres çubuğunun başında “http” yerine “https” ibaresi görünür. Sitemize bu şekilde bağlandığınızda, bilgileriniz yalnızca sizinle Mercan Kurumsal Hizmetler arasında kalacak şekilde şifrelenir.

Internet Explorer 7.0 ve üzeri bir tarayıcı kullanıyorsanız, güvenli adımlarda adres çubuğunuzda mercankurumsal.com adresi yeşil renkte görünür. Bu durum, güvenli veri gönderim alanında olduğunuzun göstergesidir. (Farklı tarayıcılarda bu görünüm farklı olacaktır.)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.