Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Kargo Seçenekleri

Kargo Teslimat Ücretleri 

İstanbul İçi

İstanbul içi 500 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz olarak teslim edilecektir.
 
Fotokopi kağıdı, klasörler, temizlik kağıt ürünleri, sıvı temizlik ürünleri ve sıvı içeceklerin alımlarında ve benzeri tüm siparişlerinizde ek kargo ücreti talep edilecektir.

İstanbul Dışı

İstanbul dışı 500 TL ve üzeri siparişleriniz ücretli olarak teslim edilecektir.

İstanbul'a bağlı olup, merkez dışında kalan bölgeler: Adalar, Çatalca, Kilyos, Riva, Silivri, Şile, Zekeriyaköy,Tuzla ilçeleridir.


Fotokopi kağıdı, klasörler, temizlik kağıt ürünleri, sıvı temizlik ürünleri ve sıvı içeceklerin alımlarında ve benzeri tüm siparişlerinizde ek kargo ücreti talep edilecektir.

Not: Kargo ücreti konusunda karşılaştığınız beklenmedik durumlarda lütfen info@mercankurumsal.com adresinden müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz. 

1 Günde Teslimat Hakkında Detaylar 

Mercankurumsal.com
’dan satın almış olduğunuz ürünlerin kargo teslim süresi 1 iş günüdür. Gün içerisinde 16:00’dan sonra vermiş olduğunuz siparişler, 1 gün sonra işleme alınır. İstanbul içi gönderilerin teslimatları Mercan Kurumsal Hizmetler araçları ile gerçekleştirilir. Sipariş yoğunluğundan kaynaklanacak istisnai durumlar bildirilecektir. İstanbul dışı gönderiler ise anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla gerçekleştirilir. 


Teslimat adresinin bulunduğu ilin İstanbul’a uzaklığına göre, gönderilerin teslimat süreleri değişkenlik gösterebilir. Ödeme seçeneği, havale/EFT olarak seçilen siparişlerin gönderimleri, tutarın  hesaplarımıza ulaşması ve siparişlerin onaylanmasını takip eden iş günü içerisinde yapılır. 

Resmi tatil ve hafta sonu günleri “1 günde teslimat” kapsamı dışındadır. Mercan Kurumsal Hizmetler Kargo Gönderimi

Mercan Kurumsal Hizmetler’den satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşması için; Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız.

 

Kargo Teslim Süresi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar 

Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir sorunda, ilgili departmanda görevli arkadaşlarımız sizinle irtibata geçeceklerdir. Bu nedenle sistemimize belirtmiş olduğunuz telefon numarasının doğruluğundan emin olunuz. 


Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslim edilmektedir. Kargo şubesinden teslimat uygulamamız yoktur. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir. 

Köy ve kasabalara teslimatlar da Ek kargo ücreti tarafınıza yansıtılacaktır. Görevli arkadaşlarımız bu tarz durumlarda tarafınızla iletişime geçecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.