Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}Ölçüler
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Toplam 1653 ürün bulunmaktadır.

Temizlik Maddeleri Nedir?


Temizlik maddeleri, çevre temizliği amacıyla yüzeyleri temizlemek ve/veya dezenfekte etmek için kullanılan kimyasal maddeler olarak tanımlanmaktadırlar. Bu ürünler günlük yaşamda nerdeyse tüm ev, ofis ve işyerlerinin temizliğinde kullanıldıklarından modern yaşamın ayrılmaz parçası haline gelmişlerdir. Kirlerin ve tozların uzaklaştırılması, dezenfeksiyon ve yüzey temizliği amacıyla birçok temizlik alanı geliştirilmiştir.Profesyonel temizlik veya ev temizliği ile uğraşan kişiler birçok gaz ve parçacık içerikli maddeye maruz kalmaktadır. Temizlik maddeleri kişilerde mukozal yüzeyler ve deri üzerinde irritan etki yapmakta ve genellikle de duyarlanma potansiyeli taşımaktadırlar. Bu nedenle bu maddeler meslek - ilişkili astım dâhil olmak üzere farklı cilt ve solunum rahatsızlıklarına yol açmaktadır. Astım bulgularına neden olabilecek birçok temizlik ürünü zamanla kronik solunum yolu problemlerine yol açabilmektedir. Çalışmaların gösterdiği verilere göre, ev temizliği ile uğraşan kişiler endüstriyel temizlikle uğraşanlara oranla daha fazla oranda solunum sistemi bulgusu vermektedir. İnsanlarda sorun yaratan temizlik ürünlerinin ana kimyasalları dezenfektanlar, deterjanlar, alkali ajanlar (sodyum hidroksid, amonyak), asitler, su yumuşatıcıları, solventler (kimyasal çözücüler), korozyon önleyiciler (monoethanolamin), tabaka oluşturucular ve parlatıcılar (akril polimerleri, polietilen), koruyucu maddeler (benzalkonium klorid, formaldehid, isotiazolinonlar) parfüm ve esanslardır.


Mercan Kurumsal ailesi olarak satışa sunduğumuz ürünlerde başta İnsan Sağlığını ve Yaşam Kalitesini önemseyerek satış yapmaktayız!


En İyi Temizlik Ürünleri Tedarikçisi: Mercan Kurumsal

Toptan Temizlik Ürünleri Alışverişi İçin Neden Mercan Kurumsalı tercih etmelisiniz?


Devler Ligi’ndeki birçok firmaya Tedarikçi olan Mercan Kurumsal, Kurumsal Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel adımlar atmaktadır. Kendimizi sürekli güncelleyerek ofis ve işyerleri için ihtiyaç olan ve olabilecek birçok ürünü tedarik ederek sektördeki yerimizi daha da sağlamlaştırmaktayız. Web sitemizdeki eksiklikleri gidererek, altyapıyı sağlamlaştırarak siz değerli müşterilerimize kullanışlı, aktif, kendini güncelleyen bir site oluşturmuş bulunmaktayız. Böylece zamandan ve mekândan tasarruf sağlayarak en kaliteli ürünleri tek tıklama ile kapınıza getiriyoruz. Vizyonumuz Müşterilerimize her zaman en kaliteli ve en farklı ürün seçeneklerini sunmaktır.


“Ofis ve İşyeri alışverişinde öncü Mercan Kurumsal” özellikle firmalar ve ofisler için çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Temizlik ürünlerini en avantajlı fiyatlarla online olarak sitemizde bulabilirsiniz.


Toptan Temizlik Malzemelerinde online alışveriş için, Mercan Kurumsal ’ı tercih etmeniz için gereken nedenler;


Stoklarımızın güncel olması: Mercan Kurumsal büyük deposunda binlerce ürünü kontrollü ve steril olarak saklamaktadır. Tarihi geçmiş stoklar kesinlikle gönderilmemektedir!


Ürün çeşitliliğinin olması: Ofis ya da eviniz için tüm temizlik ürün ihtiyaçlarınızı sitemizde bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sayesinde farklı kullanıcılara ve farklı ihtiyaçlara hitap edecek şekilde geniş stoklarımız mevcuttur.


Kaliteye önem veririz: Mercan Kurumsal köklü bir firmadır ve sahip olduğu yüksek satın alma gücü ile en kaliteli ürünleri ekonomik ve uygun fiyatlarla satın alabilme imkânı sağlar.


İstanbul içi aynı gün ve Ücretsiz Teslimat avantajı: Online temizlik ürünleri alışverişinde, pek çok farklı il ve bölgelerden alınan siparişler kendi araçlarımız ve eğitimli personel kadromuz ile teslim edilir. Siparişlerinizi eksiksiz olarak ve en kısa zamanda güvenle teslim alırsınız.


Güvenilir Ödeme Koşulları: Online temizlik ürünleri alışverişinde güvenilir ödeme koşulları ve sağlam alt yapısı ile konforlu alışverişin adresidir. 


İade ve değişim İmkânı: Satın alıp memnun kalmadığınız ürünler için güvenli bir şekilde iade ya da değişim imkânı mevcuttur. Temizlik ürünleri alışverişleriniz için, tercihinizi Mercan Kurumsal ’dan yana kullanabilir ve çeşitli avantajlardan faydalanabilirsiniz.Temizlik Ürünleri Nelerdir?

Sosyal çevremizde; Ev, Ofis, AVM, Okul, İşyeri, Kafe, Restoran vb. toplu yaşam alanlarında hijyen ve temizlik insan sağlığı için en önemli unsurdur. Temiz yaşam alanları, bireylerin fiziksel ve ruhsal olarak yaşam kalitesini yükselten alanlardır. Temizlik ürünlerinin yanlış seçimi ve yanlış kullanımı hem sağlığınızı tehlikeye düşürebilir hem de deri yüzeylerinde hasarlara yol açabilir.


Tüm tuvalet kâğıt ürünleri, rulo havlular, dezenfektanlar, tuvalet, banyo ve mutfak için gerekli olan tüm ürünler, yüzey temizleyicilerden cila ve parlatıcılara, çöp torbalarından tüm temizlik ekipmanlarına, çöp kovalarından oda kokularına kadar geniş bir yelpaze sunmaktayız.
Mercan Kurumsal, Toptan temizlik malzemeleri satışında da müşterilerine kalite ve güven vermeye devam ediyor.Kâğıt Ürünleri:
 Kişisel sağlık için gerekli olan ve hayatımızda önemli bir yeri olan Tuvalet kâğıtlarından, içten çekmeli ve sensörlü havlu kâğıtlara, klozet kapak örtüsünden muayene masa örtüsüne, peçetelerden mendillere kadar geniş bir yelpaze.

Kişisel Temizlik Ürünleri:
 İnsan sağlığı için gerekli olan sıvı el sabunu ve çeşitleri, el dezenfektanları, saç ve vücut şampuanı, kolonyalar, ıslak mendiller.

Genel Temizlik Ürünleri:
 Ofis ve ev hijyeni için mutfak, banyo, salon, tuvalet hatta cam, yer, halı ve duvar temizliğine kadar hayati önem taşırlar; genel yüzey temizleyiciler, çamaşır ve bulaşık temizlik ürünleri, ovma kremleri, çamaşır suyu, cam temizleyiciler, halı şampuanı, banyo ve WC temizlik ürünleri, yağ çözücü mutfak ve zemin, lavabo açıcılar, metal parlatıcı ve temizleyici, wc koku giderici, kir ve cila sökücüler, yer ve zemin cilaları.

Temizlik Sarf Malzemeleri:
 Ofis ve evinizi derli toplu tutacak ekipmanlardır. Çöp torbaları, mop ve paspaslar, temizlik bezleri, bulaşık süngeri/teli, fırça ve süpürgeler, yer ve cam temizleme ekipmanları, mop aparatları ve saplar, temizlik arabaları bunlardandır.

Islak Hacim Ekipmanları:
 Ofis ve ev için ideal çöp kovaları, z katlama havlu aparatları, sıvı sabun dispenseri, sensörlü havlu dispenseri, içten çekmeli havlu ve tuvalet kâğıdı dispenseri, Jumbo tuvalet kâğıdı dispenseri, klozet kapak örtüsü aparatı, dispenser peçete aparatı, el kurutma makinesi, klozet fırçaları, otomatik klozet kapağı.

Ortam Kokulandırma:
 Hijyenin bir diğer göstergesi de ortam kokularıdır. Hayat kalitemizi arttıran koku makine ve kartuşları, oda ve çamaşır parfümü bunlardandır.Online, hızlı ve güvenilir bir alışveriş için siz de tercihinizi Mercan Kurumsal ’dan yana kullanabilirsiniz. Kaliteli ürünler, toptan alışverişe imkân sağlayan güncel stoklar ve rekabetçi fiyatlar sizleri bekliyor!Elbette “Sağlığınızı korumak sizlerin elinde.” ve ‘’Güvenlik Kültürü’’ kavramını hayatınızda nereye koyduğunuz çok önemlidir. Mercan Kurumsal sağlığınızı ve güvenliğinizi korumanız diler…


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.