Ödeme Seçenekleri

Mercan Kurumsal Hizmetler olarak ödemelerinizi güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için ziyaretçilerimize sunduğumuz ödeme yöntemlerimiz

- Havale/EFT ile
- Kredi Kartı ile ödeme seçenekleridir.

“Toplu Alımlarınız için Teklif İste Modülümüze kullanabilirsiniz.”

Havale/EFT ile Ödeme 

Ödeme sayfasında dilerseniz Havale/EFT seçeneğini kullanarak da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale ile yapılan ödemelerde, ödeme onayının en çok 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 2 iş günü içerisinde ödeme onayı alınamayan siparişler sistem üzerinden otomatik olarak iptal edilmektedir. 


Havale ile vereceğiniz siparişlerde, ödeme adımlarında ödemeyi yapacağınız bankayı seçtikten sonra sipariş onay sayfasındaki sipariş numaranızı ödemeniz sırasında açıklama bölümünde belirtmeniz ve toplam tutarı eksiksiz girmeniz gerekmektedir. 

EFT ile vereceğiniz siparişlerde, ödeme adımlarında ödemeyi yapacağınız bankayı seçtikten sonra sipariş onay sayfasındaki sipariş numaranızı ödemeniz sırasında açıklama bölümünde belirtmeniz ve toplam tutarı eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

Havale veya EFT ile yaptığınız Ödemeler için sistem tarafından %1 oranında indirim uygulanacaktır.

Havale veya EFT ile yapmış olduğunuz ödemelerde ödeme sürecini hızlandırmak amacıyla Hesabım Sayfasında yer alan Havale Bildirimi kısmından ilgili siparişinizi seçip tarafımıza bilgilendirme mesajı gönderebilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz bankaların hesap numaraları: 

1.gif (2 KB)

Garanti BBVA

Hesap Adı: Umut ERDOĞAN

Şube: Unkapanı

IBAN: TR44 0006 2000 1600 0006 6936 81


2.gif (2 KB)

 

QNB Finansbank

Hesap Adı: Umut ERDOĞAN

Şube: Fındıkzade

IBAN: TR89 0011 1000 0000 0064 2048 55

 3.png (2 KB)

Deniz Bank

Hesap Adı: Umut ERDOĞAN

Şube: Maslak 

IBAN: TR86 0013 4000 0037 6153 2000 03Kredi Kartı ile Ödeme 


Mercan Kurumsal Hizmetler
 üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde, siparişinize ilişkin ödemenizi kredi kartınızla online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde; gerekli durumlarda, bankanızda kayıtlı iletişim bilgileri aracılığıyla sizlerle irtibata geçerek ödeme onayı istenebilir. Banka sipariş onayı sisteme düştükten sonra siparişiniz hazırlanma ve gönderi sürecine girecektir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.